Hoş Geldiniz!

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için Giriş yapın.

Eğer üyeliğiniz yoksa Kayıt olun.

Gönderen Konu: Yahudinin Yapmak İstedikleri  (Okunma sayısı 5888 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hak Mücadelesi

  • Site Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 1259
Yahudinin Yapmak İstedikleri
« : 18 Aralık 2009, 23:43:45 »
BİRİNCİ BÖLÜM
 
 
Yahudinin Yapmak İstedikleri

 
 
1 -
Halkın bozulmasını sağlamak.

 
Bu da içki, faiz, zina, hile, hıyanet v.b. gibi karmakarışık nice iğrenç ve berbat silahlarla onun ahlakını zayıflatmak suretiyle çalışmalarda bulunmak
 
 
2 - Gizli topluluklar ve heyetler yoluyla yeryüzünün her ülkesinde çalkantılı dönemler, ayrılık ve fitneyi körüklemek. (siyasi, dini, sanatsal, sporsal faaliyetler, mason locaları ve rotary klüpleri yollarıyla).
 
(Beynelminel olan bu rotary klüplerinin ilkini Şikagoda Amerikalı Yahudi Paul Harmey kurmuştur. Fikri dini ihmal ederek yalnızca insanlığa önem vermek temeline dayanan rotary klüplerinin üyeleri, toplumun ileri gelenlerinden seçilir. Yahudiler bu klüplerine çok sayıda kişileri üye yapmayı başarmışlardır. Yeryüzünde yaklaşık 7862 rotary klüp mevcuttur. Sadece Mısır da 15 tane vardır.  Kamus siyasi "siyasi sözlük sf. 709")

Yahudiler bütün bunları yaparken kendilerinin sımsıkı bağlarla birbirlerine kenetlenmesine ve bu yıkıcı faaliyetlerinden topluluklarının uzak tutulmasına özen gösterdiler.
 
 
3 - Hükümetler ve halkı arasında fitne ateşini körüklemek.
 
Hükümetlere birtakım sahte oyun ve yollarla halkını ezdirmek ve onlara baskı yapmasını sağlamak ve halkında hükümete başkaldırmasına yönelik başkaldırmasına yönelik çalışmalarda bulunmak. Yani hem hükümeti halka hem de halkı hükümete düşürmek. Bu şekilde hükümetle halkı arasında devamlı bir çekişme meydana getirmek.
 
 
4 - Kralların, vezirlerin, bakan ve başbakanların kendilerini halklarından üstün görmelerini sağlamak ve onları bilhassa makam, rüşvet, kumar, içki, kadın ve diğer tezgahlarıyla bozarak istediklerini yaptırmak.
 
Din;
yeryüzü hakimiyeti davalarında yahudi planlarına karşı duran (onu yıkan) sağlam bir engeldir...

Zamanının başlangıcında hrıstiyanlık İslam dininin davet ettiği Tevhid iyi ahlaka ve davranışa davet ettiği için Yahudiler bu dini en tehlikeli düşman ilan ettiler.

Hristiyanlar’ın üzerinden zaman geçip de Tevhid’den uzaklaştıklarında yahudilerin  Amerika ve Avrupa da düşünce yapısına soktukları fesat ve çöküntü tohumları yeşermeye başladı ve dinin etkinliği azalmaya başladı. Böylece yahudiler hristiyanlar’ın dinsiz olduklarından tamamen emin olduktan sonra planlarını uygulatmada onları da kendilerine asker yaptılar.

Şimdi ise yahudilik, hristiyanlık engelini aşıp onu hallettikten sonra karşısından engel olarak duran İslam dinini ve müslümanları aşabilmek için daha önce hristiyanlıkta yaptıkları gibi dini yıkıcı mezhepleri, fikirleri birbirleriyle çelişkili fırkaları yayma çabası içerisindedir. Çünkü müslümanlar İslam’dan uzaklaşıp tamamen bozulduğunda kendi planlarını uygulamak için karşılarında herhangi bir engel kalmayacaktır.

İşte bütün özellikleriyle yahudiler böyle bir topluluktur. Yahudiler ilahi dinlere ve özelliklede İslam’a karşı savaş ilan etmişlerdir. İnsanları; hayvani arzulardan başka bir şey düşünmeyen bir sürü haline getirmeyi planlayan yahudiler, onları hayvandan daha aşağı bir seviyeye düşürmeye de muvaffak olmuşlardır.

İnsanlar arasında yahudiler’in yaptıkları bu alçak planlar tahrif olmuş Talmuti dini öğretilerinin pratik uygulamasından başka bir şey değildir. İşte bu yüzden her müslümanın bunu bilmesi gerekir. İnşAllah gelecek bölümde bu talmuti öğretilerinin bir kısmını arz edeceğiz.
 SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Facebook  Twitter  Google  Google