Hoş Geldiniz!

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için Giriş yapın.

Eğer üyeliğiniz yoksa Kayıt olun.

Gönderen Konu: Aldıkları Kararların Bazı Hususiyetleri  (Okunma sayısı 5694 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hak Mücadelesi

  • Site Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 1259
Aldıkları Kararların Bazı Hususiyetleri
« : 14 Aralık 2009, 18:20:21 »
ÜÇÜNCÜ BÖLÜM
 
 
Aldıkları Kararların Bazı Hususiyetleri

 
 
1 - Yahudi yeryüzünde mevcut bulunan idari sistemlerin bozuk olduğunu düşünür ve bu durum karşısında kendisi için yapması gerekenin yahudi devleti kuruluncaya kadar bu mevcut idari sistemlerini biraz daha bozmak olduğuna inanır.

2 -
İnsanlar üzerine hakim olma sanatı öyle kutsal bir sanattır ki bunu yahudiler den başkası beceremez.

3 - Yahudiler dışındaki bütün insanlara aşağılık hayvan sürüleri gibi hükmedilmesi gerekir.

4 - İnsanları şehvete sürüklemek, rezilliği yaymak, tam manasıyla bozuluncaya kadar gençliği ahlaki çöküntüye uğratmak. Böylelikle fertler kendilerini yahudinin ayağının altına atmaktan başka çıkar yol bulamayacaktır.

5 - Yahudi dışında bütün insanlar özelliklede liderler, tehdit, mal, kadın, makam, mevki bunun gibi unsurlarla ulaşılmak istenen amaçta kullanılırlar. Böylece lidere bağlı toplum fertlerini de kendilerine boyun eğdirmeleri ve köleleştirmeleri kolaylaşır. Bu sebeple özellikle bu fertler yahudilerin ellerinde satranç taşları haline döner.

6 - Yeryüzünün rahatsız olması ve böylelikle bu rahatsızlığın ortadan kaldırılması amacıyla yahudiden yardım istenip onun hakimiyetine boyun eğilsin diye sürekli ekonomik krizler meydana getirilmesi gerekir.

7 -
Bütün basın organları, gazeteler, okullar, üniversiteler, tiyatrolar, sinema şirketleri, bilimsel araştırma ve toplantılar, borsalar, açık arttırma ve halkın katında önemli diğer bütün fonksiyonel birimlerin hepsinin yahudi hakimiyeti altında olması gerekir.
 
 
İşte bu saydığımız maddeleri pratiğe aktarabilmemiz için, insanları fesada uğratmak, vicdanlarına hükmetmek, yeryüzünde mutlak hakimiyeti sağlamak için stoklanan altın servetini kullanmak gerekir.
 SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Facebook  Twitter  Google  Google