Hoş Geldiniz!

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için Giriş yapın.

Eğer üyeliğiniz yoksa Kayıt olun.

Gönderen Konu: Protokoller Nasıl Ele Geçirildi  (Okunma sayısı 5808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hak Mücadelesi

  • Site Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 1259
Protokoller Nasıl Ele Geçirildi
« : 14 Aralık 2009, 18:06:44 »
ÜÇÜNCÜ BÖLÜM
 
 
Protokoller Nasıl Ele Geçirildi

 
 
Fransız bir bayan (Etkin bir hahamın metresiydi ve Rusya hesabına casusluk yapıyordu.) bu konferanslar esnasında Fransa’da bulunan  masonların gizli yerlerinden bazı belgeleri alarak onları kaçırmayı becerdi ve onları çarlık zamanında doğu Rus halkı meclisi büyüklerinden Alex Nikolas Nifteş’e ulaştırdı. Bu adı geçen şahıs protokollerde yer alan yeryüzüne karşı özelliklede kendi ülkesi Rusya’ya karşı yahudilerin kötü emellerini ve bu protokollerin tehlikeli olduğunu anlayınca, bu belgelerden istifade etmek ve bir müddet sonra da neşretmek için kendi elinden daha güvenilir bir yere koydu. 

Sonra Rus bilginlerinden o zamanki siyasi hadiselerle iç içe olan yeterli dakik ilme sahip bulunan arkadaşı Nilos’a verdi.

Sergyei Nilos da bunların oldukça tehlikeli tarihi bir belge olduğunu anladı ve daha önce seneler boyunca tahakkuk eden önemli siyasi olayların protokollerde takdir olunduğu gibi vuku bulduğunu görünce kendi ülkesi Rusya’da ileride olması muhtemel olan  olayları bu protokollerdeki ipuçlarıyla tahmin etti.
 
 
Tahmin ettiği olayların bazıları şunlardı:
 
- Rusya’da çarlığı yıkıp yerine komünizmi yaymak ve orada gaddar, kanlı diktatörce ve zorba bir yönetim sistemi yerleştirip uygulamak ve de orayı hile ve tuzakların yuvası haline getirmek.

- Yahudi devleti kurulmadan önce yahudiler tarafından Osmanlı hilafetinin kaldırılması ve yahudilerin Filistin’e tekrar dönerek İsrail devletini kurması.

- Avrupa’da krallığın ortadan kaldırılması, galip olanın mağlup olanla birlikte kaybettiği ve ganimetlerini yahudilerden başkasının elde edemediği dünya savaşına neden olmak.
 
 
Bunlardan başka yeryüzünde fitneyi yaymak, mili ekonomik buhranlar, stokladıkları altına dayalı bir ekonomik yapılanma ve gözlerimizle bugün gerçekleştiğini gördüğümüz diğer başka planlar.

Rusya’da Yahudi potansiyeli ve etkinliği Amerika’daki yahudilerin potansiyeli ve etkinliği gibi hatta daha fazladır. Yahudiler, dünya çapında bu iki süper gücü birbirlerine düşürmek ve onları savaşa sokmak istemektedirler. Bazı devletleri  ise sırf kendi menfaatleri için savaştan uzak tutup, onları harbe karşı tarafsız ilan etmek yine yahudilerin başının altından çıkmıştır. Kendisinin savaşa soktuğu devletler bu çetin, kızgın savaş boyunca yavaş yavaş zayıfladıkça, yahudilerde Hz. Davud aleyhisselam’ın neslinden olan bir kralın tacı altında bütün yeryüzünde hakimiyet kurma arzusu daha da artmaktadır.
 SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Facebook  Twitter  Google  Google