Hoş Geldiniz!

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmak için Giriş yapın.

Eğer üyeliğiniz yoksa Kayıt olun.

Gönderen Konu: Yahudiliğin Gerçek Yüzü  (Okunma sayısı 7288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hak Mücadelesi

  • Site Yöneticisi
  • *****
  • İleti: 1245
Yahudiliğin Gerçek Yüzü
« : 22 Temmuz 2011, 00:36:15 »Allah’ın şeriatını bırakıp kendi heva ve heveslerine göre şeriat uydurup dinlerini değiştiren Yahudiler;

- alçak,

- kindar,

- hilekar,

- tamahkar,

- kalleş,

- nankör,

- sinsi,

- düzenbaz,

- sözünde durmayan,

- insanlara zarar vermek için ellerinden geleni yapan; iğrenç bir topluluktur ve bu özellikler onların genel karakterlerini teşkil eder.


Allah-u Teâlâ onları Kur’an-ı Kerim’de şöyle vasfediyor:

"Yahudiler, ‘Allah’ın eli sıkıdır dediler’. Dediklerinden ötürü elleri bağlansın, (onlara) lanet olsun. Hayır, O’nun iki eli de açıktır, dilediği gibi sarfeder. Andolsun ki sana Rabbinden indirilen sözler onların çoğunun azgınlığını ve inkarını arttıracaktır. Onların arasına kıyamete kadar sürecek düşmanlık ve kin saldık. Savaş ateşini ne zaman körükleseler Allah onu söndürür. Yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar. Allah bozguncuları sevmez." (Maide:64)

Yahudilerin karakterleri insanların, tarihin ve Allah’ın şahitliği ile işte böyledir.

Bizler müslümanlar olarak; uyanmaları ve aldanmamaları için yahudilerin hakikatini, kurduğu tuzak ve planları insanlara anlatmalıyız.

Bizim bu hakikatleri insanlara anlatmakta ki gayemiz, onlardan uyuyanları uyandırmak, kananları uyarmak, iki yüzlüleri ortaya koymak, yahudilerin peşine düşenleri ve onları taklit edenleri ortaya çıkarmaktır.

Yeryüzünde kendisini müslüman olarak adlandıranlara diyoruz ki; biz İslam’a sarıldığımız müddetçe aziz, İslam’ı bıraktığımız müddetçe de zelil olduk. Biz yahudilerin tuzaklarına ancak Allah’ın istediği İslam’ı tam bilmediğimiz veya İslam’dan yüz çevirdiğimiz zaman düştük.

Biz İslam’dan yüz çevirip onu öğrenmek için gayret göstermediğimizde Allah-u Teâlâ’da bizi onlara köleler yapmak suretiyle zelil duruma düşürdü. Eğer biz eski şeref ve izzetimize tekrar kavuşmak istiyorsak bilmeliyiz ki gerçek şeref ve izzet ancak Allah ve Rasulü’ne tam teslimiyetle kazanılır. Zira Allah-u Teâlâ şöyle buyuruyor:

"İzzet (şeref) Allah’ın, Rasulü’nün ve inananlarındır."  (Münafikun:8 )

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Yapılan paylaşımlar vesilesi ile Allah'ın razı olmadığı, İslam'a zıt olan şirk (Allah'a ait hak, sıfat ve yetkileri Allah'tan başkasına veyahut Allah'la beraber başkasına vermektir) ve küfür (gerek inatla gerek cehaletle gerekse inat edenleri taklit sebebiyle Allah'ın tevhidini inkar ve rasulünü yalanlamaktır) içeriklere veyahut bunların savunuculuğunu yapan kurum veya kuruluşlara ulaşmanız halinde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Facebook  Twitter  Google